18.2 C
Warszawa
piątek, 19 lipca, 2024

Kwaśniewski i Komorowski wyśmiewają Dudę! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Nie od dziś wiadome jest, że poprzednicy Andrzeja Dudy na tym stanowisku, wywodzący się z innych niż PiS partii politycznych, nie są przychylni jego prezydenturze, a w niedzielnych wyborach zamierzają poprzeć jego konkurenta – Rafała Trzaskowskiego. 

 

Jak to bywa przy wyborach, często za ekspertów i ważne głosy uznaje się właśnie polityków piastujących w przeszłości ważne stanowiska państwowe. Te wybory nie są w tej kwestii przełomem. W szczególności Aleksander Kwaśniewski powraca na pierwsze strony gazet i często w ostatnich tygodniach pozwala sobie na analizę dotychczasowych 5 lat Dudy na fotelu prezydenta, a także na wyrokowanie odnośnie wyników zarówno I jak i II tury wyborów.

 

Jako że Robert Biedroń – kandydat Lewicy w I turze, był bardzo daleko od wyniku uznawanego za przyzwoity (otrzymał nieco ponad 2% głosów), to teraz kandydatem Kwaśniewskiego jest cały czas obecny Prezydent Warszawy.

 

Na jednym ze spotkań z mediami, Kwaśniewski i Komorowski otrzymali pytanie, gdzie powinien udać się Andrzej Duda na pierwszą podróż gdyby otrzymał reelekcję. Odpowiedź Kwaśniewskiego mocno zdyskredytowała Dudę i rozbawiła część sali. Zobaczcie sami:

 

 

Źródło:

wykop.pl

wikipedia.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze