-1 C
Warszawa
czwartek, 7 grudnia, 2023

Legendarny polski dziennikarz mówi na kogo głosować [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Wojciech Cejrowski to niewątpliwa legenda zarówno telewizji publicznej, jak i całych polskich mediów. Jego programy były czymś unikatowym na naszym podwórko, a dalszą jego działalność możemy wciąż obserwować w internecie, przede wszystkim na platformie youtube.

 

 

Cejrowski mimo zniknięcia z ekranów telewizora już kilka lat temu, w dalszym ciągu stara się wpływać na opinię publiczną oraz swoich dawnych widzów. Znany ze swojego specyficznego trybu życia, konserwatyzmu i bardzo wolnościowego podejścia do wielu kwestii Cejrowski, przed pierwszą turą wyborów prezydenckich przeprowadził nawet wywiad z jednym z kandydatów – Krzysztofem Bosakiem i to właśnie na niego, mimo różnego zdania w kilku kwestiach, oddał swój głos.

 

Dziennikarz swój nowy film nazwał w bardzo specyficzny sposób – „Cejrowski w kiblu”, a jego przesłanie było bardzo mocne. Cejrowski zachęcił swoich widzów do podjęcia decyzji w wyborach słowami „nie wybierajcie z szamba” co jest oczywistym nawiązaniem do afery związanej z awarią oczyszczalni „Czajka” w Warszawie, która miała miejsce jakiś czas temu. Jest to wyraźne zniechęcenie do porzucenia pomysłu oddania głosu na Trzaskowskiego, ale czy jednocześnie zachęca do głosu na Dudę? Zobaczcie sami:

 

 

Źródła:

youtube.pl

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze