12.4 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

Liderka Black Lives Matter: „bycie białym oznacza bycie podczłowiekiem”

Przeczytaj koniecznie

Jedna z liderek ruchu Black Lives Matter, bardzo popularnego obecnie w zachodnich państwach stwierdziła, iż „biali mają wrodzoną wadę genetyczną”, ale również, że musi modlić się do Allaha, „by nie zabijać białych”. Yusra Khogali w swoich wypowiedziach również niejednokrotnie dehumanizowała białych.

 

„Bycie białym nie oznacza bycia człowiekiem. W rzeczywistości bycie białym oznacza bycie podczłowiekiem” – tak napisała w swoich mediach społecznościowych Yusra Khogali jedna z liderek ruchu Black Lives Matter. Następnie dodaje: „Biali ludzie mają wady genetyczne. Takie są fakty”.

 

W swoich mediach społecznościowych Yusra Khogali napisała także: „Białe osoby potrzebują białej supremacji jako mechanizmu chroniącego ich przetrwanie jako ludzi, ponieważ wszystko, co mogą zrobić, to produkować siebie”.

 

„Czarni, których geny są dominujące, mogliby dosłownie wymazać białą rasę, gdyby dać im taką moc” – dodała.

 

https://twitter.com/quarraEx/status/1278021705269743616

 

Wszystkie te słowa pokrywają się z tymi zamieszczonymi przez nią w 2016 r. na Twitterze. Wówczas prosiła Allaha, by dał jej siłę „by nie zabiła białych mężczyzn i ludzi”. Po tym jak ten wpis został rozpowszechniony i poddany krytyce przez internautów liderka Black Lives Matter postanowiła go usunąć. Mimo tego zachował się on, gdyż w sieci nic nie ginie.

 

 

Źródło: pantharei24, Nczas, newspunch

Foto: Twitter

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze