17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Morawiecki: Widać co to za nieudacznik

Zobacz koniecznie

Premier Mateusz Morawiecki odbył dziś spotkanie w Olsztynie. Stwierdził na nim, że przeciwnicy partii rządzącej posługują się przemysłem pogardy aby uderzyć w prezydenta Andrzeja Dudę, a do ataków używają manipulacji i propagandy. Natomiast żeby pokazać zakłamanie Rafała Trzaskowskiego trzeba mówić prawdę.

Morawiecki powiedział, że przeciwnicy obozu rządzącego „posługują się przemysłem pogardy, jak pięć, dziesięć lat temu”. – Dla nas ważne jest to, żeby mówić prawdę. Kiedy wiceprzewodniczący PO Rafał Trzaskowski mówił o tym, że nie podwyższy wieku emerytalnego – dwa razy kłamie. Ponieważ pierwszy raz zapominał o tym, że był posłem, a drugi raz powiedział, że nie głosował przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego – mówił premier na wiecu.

Nawiązał też, do zeszłorocznej awarii oczyszczalni ścieków „Czajka” w Warszawie.

Trzaskowski zapomniał, że niemal zafundował mieszkańcom Płocka katastrofę ekologiczną. Widać, co to za nieudacznik. Skuteczność Andrzeja Dudy i nieudacznictwo, lenistwo pana Trzaskowskiego – stwierdził Morawiecki.

Jak dodał, z wielu źródeł słyszał, że na początku pandemii koronawirusa prezydent Warszawy poszedł na zwolnienie lekarskie.  – To jest to lenistwo, brak wyczucia i wiary w to, że trzeba być ze swoimi ludźmi, trzeba być z narodem – powiedział Morawiecki.

 

Źródło: PAP, rmf24.pl, polsatnews.pl

Fot.: Twitter

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze