4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Mrożące krew w żyłach nagranie! Reakcja kobiety zszokowała internautów [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W internecie co jakiś czas pojawiają się nagrania ukazujące nietypowe czy nawet przerażające sytuacje. Choć jest ich już tak wiele na różnorakich portalach, to jednak nadal kolejne udostępniane wśród internautów materiały wideo nie przestają zaskakiwać. Tak też było w tym przypadku.

 

Jakiś czas temu do internetu trafiło nagranie zarejestrowane na terenie meksykańskiego Parku Ekologicznego Chipinque. Kiedy grupa ludzi przemieszczała się tam po jednym ze szlaków, nagle wydarzyło się coś mogącego wywołać dreszcz emocji, co udało się dodatkowo uchwycić na nagraniu.

 

Do turystów podszedł bowiem… niedźwiedź. Znalazł się on w bardzo bliskiej odległości od spacerujących ludzi i zaczął wykazywać zainteresowanie szczególnie jedną z kobiet. Zwierzę chodziło dookoła turystki obwąchując ją, a później stając na dwóch łapach na przeciwko niej. Kobieta ta jednak zachował wyjątkowo zimną krew stając twarzą w twarz z niedźwiedziem i jak widać nie wpadła w panikę. Co więcej, zdecydowała się ona na zrobienie sobie… selfie z niedźwiedziem.

 

Turystka zachowując spokój delikatnie wyciągnęła rękę i wykonała fotografię. Po tym niedźwiedź jeszcze przez chwilę zaczepiał ją, jednak finalnie oddalił się, co zapewne pozwoliło odetchnąć i uspokoić się ludziom dookoła.

 

W internecie nagranie to wywołało sporo reakcji, ponieważ ludzie nie kryją podziwu dla tego jak zachowała się kobieta i jaki zachowała spokój. Niektórzy z komentujących twierdzą, że sytuacja ta jest dowodem na to, że nie panika czy krzyk są dobrymi rozwiązaniami w takich okolicznościach.

 

 

 

Źródło: Twitter/@RexChapman ; Twitter/@RafaElorduy ; 02.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze