17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

NIEDOWIERZANIE! To się dzieje na naszych oczach

Zobacz koniecznie

 

 

Kampanie wyborcze obu najsilniejszych oponentów na prezydenta były jednymi z najbardziej emocjonujących od lat. Wszyscy doświadczyliśmy silnych uczuć związanych z ostatecznym wynikiem głosowania. Każdy z nas miał różne wizje nt. nowego ładu w Polsce i mógł oddać głos na swojego kandydata. W trakcie II tury wyborów trwała zacięta rywalizacja pomiędzy zwolennikami Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. PKW zanotował rekordową frekwencję, a każdy z nas bacznie obserwował newsy z komitetów wyborczych. Ostatecznie wygrał Andrzej Duda, co niestety nie spodobało się każdemu. Wszystko wskazywało na to, że konflikt rozszalał się na dobre… a jednak.

 

 

Jak ustalono, dziś w czwartek o godz. 9:30 w Pałacu Prezydenckim doszło do bezprecedensowego wręcz wydarzenia. Na specjalne zaproszenie Andrzeja Dudy przybył Rafał Trzaskowski. Obaj mieli okazję porozmawiać o sprawach ważnych dla kraju, wymieniając się spostrzeżeniami co do przyszłej wizji Polski.

 

Przed samym spotkaniem podczas konferencji prasowej Trzaskowski został obelżywie zaatakowany słownie przez mężczyznę.

O tej sprawie mogą Państwo dowiedzieć się więcej w poniższym artykule:

https://server840744.nazwa.pl/pzm/prostozmostu/2020/07/rafal-trzaskowski-zaatakowany-przez-mezczyzne-podczas-konferencji-prasowej-wideo/

 

Po spotkaniu Andrzej Duda zwołał konferencję prasową na której oświadczył, że:

To była spokojna rozmowa, spokojne spotkanie gdzie mówiliśmy o przyszłości Polski. O tym jak chcemy aby Polska się rozwijała, a przede wszystkim jak chcemy żeby była realizowana ta bezpośrednia polityka na scenie politycznej.

 

Obaj politycy wspólnie złożyli kwiaty pod pomnikami ojców niepodległości, otworzyli również wspólnie w Belwederze salę im. Rządu Obrony Narodowej Wincentego Witosa. Według Andrzeja Dudy te zabiegi scementują dalszą współpracę pomiędzy zwaśnionymi frakcjami politycznymi.

 

 

Czyżby był to historyczny moment i odpowiednia okazja do zakopania topora wojennego? Wielu ekspertów twierdzi, że tak. Swoje twierdzenie uzasadniają tym, że są to politycy młodszego pokolenia, którym zależy na wspólnej współpracy.

 

Źródło: o2.pl, onet.wiadomości.pl, tvp.info

Fot.: commons.wikimedia.org

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze