O krok od tragedii! To nagranie to prawdziwa przestroga dla nas wszystkich [WIDEO]

Lato i okres wakacji to czas kojarzący się z urlopem, wypoczynkiem, ładną pogodą, a także innymi przyjemnościami. Trzeba jednak mieć na uwadze, że w tych ciepłych miesiącach czyha na nas spora ilość potencjalnych niebezpieczeństw, dlatego należy zachować ostrożność i standardy bezpieczeństwa w czasie odpoczynku. Jest to z pewnością ważny element troski o siebie oraz bliskich przy okazji cieszenia się latem.

 

Sporo zagrożeń może przysporzyć woda i brak rozwagi podczas spędzania czasu przy kąpieliskach, a także zjawiska pogodowe, które w tej części roku mogą być dla nas dość zaskakujące. W internecie i telewizji niejednokrotnie zobaczyć można nagrania, które stanowią sporą przestrogę dla ludzi spędzających czas poza domem. Należy do nich z pewnością również ten materiał filmowy udostępniony na facebookowym profilu „Telewizja Aleksandrów Łódzki”.

 

Na zarejestrowanym przez kamerę monitoringu nagraniu, widzimy jak spacerowicze w Aleksandrowie Łódzkim muszą dosłownie uciekać przed zniszczeniami jakie nagle przyniosła zmiana pogody. Nagranie może wywoływać grozę, gdyż niewiele brakowało, aby doszło do tragedii. Należy jednak wyciągnąć z takich sytuacji mądre wnioski na przyszłość, ponieważ takie sytuacje mogą spotkać każdego z nas.

 

 

Nawałnica w Aleksandrowie – wiele szkód.

Wiele połamanych drzew, zniszczony plac zabaw i siłownia. Nawałnica, która nawiedziła Aleksandrów około godziny 19:00, wyrządziła wiele szkód. Strażacy wciąż pracują przy ich usuwaniu. Na miejscu jest również burmistrz, Jacek Lipiński i naczelnik MCZK, Wieleta Cyran.Na szczęście nikt nie ucierpiał, choć – co można zobaczyć w załączonym filmie – mało brakowało, a doszłoby do tragedii. ❗️❗️❗️Niestety, z uwagi na dzisiejszą nawałnicę, nie odbędzie się również planowany na weekend FoodTruck Port w Aleksandrowie Łódzkim. W najbliższych dniach w Parku Miejskim będą trwały prace porządkowe. W tym czasie obowiązuje zakaz wchodzenia do parku.Nagrania pochodzą z monitoringu miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim.

Gepostet von Telewizja Aleksandrów Łódzki am Freitag, 10. Juli 2020

 

 

Źródło: Facebook/@tvaleksandrow

Komentarze

Komentarze