0.6 C
Warszawa
niedziela, 4 grudnia, 2022

O krok od tragedii! To nagranie to prawdziwa przestroga dla nas wszystkich [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Lato i okres wakacji to czas kojarzący się z urlopem, wypoczynkiem, ładną pogodą, a także innymi przyjemnościami. Trzeba jednak mieć na uwadze, że w tych ciepłych miesiącach czyha na nas spora ilość potencjalnych niebezpieczeństw, dlatego należy zachować ostrożność i standardy bezpieczeństwa w czasie odpoczynku. Jest to z pewnością ważny element troski o siebie oraz bliskich przy okazji cieszenia się latem.

 

Sporo zagrożeń może przysporzyć woda i brak rozwagi podczas spędzania czasu przy kąpieliskach, a także zjawiska pogodowe, które w tej części roku mogą być dla nas dość zaskakujące. W internecie i telewizji niejednokrotnie zobaczyć można nagrania, które stanowią sporą przestrogę dla ludzi spędzających czas poza domem. Należy do nich z pewnością również ten materiał filmowy udostępniony na facebookowym profilu „Telewizja Aleksandrów Łódzki”.

 

Na zarejestrowanym przez kamerę monitoringu nagraniu, widzimy jak spacerowicze w Aleksandrowie Łódzkim muszą dosłownie uciekać przed zniszczeniami jakie nagle przyniosła zmiana pogody. Nagranie może wywoływać grozę, gdyż niewiele brakowało, aby doszło do tragedii. Należy jednak wyciągnąć z takich sytuacji mądre wnioski na przyszłość, ponieważ takie sytuacje mogą spotkać każdego z nas.

 

 

 

 

Źródło: Facebook/@tvaleksandrow

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze