18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Opluła go w autobusie. Po chwili tego żałowała… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W dzisiejszych czasach niektóre zachowania i gesty stają się dużo bardziej piętnowane. Sytuacja jest szczególnie nie do pozazdroszczenia w Stanach Zjednoczonych, gdzie koronawirus wciąż zabiera ponad 1000 ludzkich istnień każdego dnia, a wielu obywateli protestuje nawet w sprawie noszenia maseczek. 

 

Takie osoby zaczęto nazywać tam „Karen” co wyjątkowo przypomina polskie „Karyny”, czyli stereotypowe określenie na patologiczne kobiety, często w młodym wieku, nie mające szacunku dla innych ludzi, a mających z kolei przerośnięte ego.

 

Ta starsza pani niewątpliwie do tej grupy należy, bowiem podczas jazdy komunikacją w USA postanowiła opluć jadącego z nią mężczyznę. Zapewne wcześniej doszło między nimi do sprzeczki, tego jednak nie możemy być pewni bo wideo rozpoczyna się już od poważnej szamotaniny.

 

Widać, że kobieta opluwa mężczyznę, a jedna ze współpasażerek reaguje natychmiastowo odpychając ją na fotel, a po chwili policzkując z niezbyt wielką siłą. Ku zaskoczeniu wszystkich kobieta w średnim wieku po chwili upada bezwładnie na podłogę pojazdu. Nie wiadomo czy był to popis aktorskich umiejętności czy realna chwilowa utrata świadomości, lecz wiemy że pozostali współpasażerowie nie wyglądali na przejętych jej losem. Zobaczcie wideo poniżej:

 

 

Źródła:

9gag.com

wikimedia.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze