4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Parodia rozmowy Korwina z Dudą HITEM internetu [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Andrzej Duda w dniu reelekcji na stanowisko Prezydenta RP padł ofiarą rosyjskich komików, którzy niewiadomymi źródłami dotarli do naszego prezydenta i przeprowadzili z nim kilkunastominutową rozmowę podszywając się pod Sekretarza Generalnego ONZ. 

 

 

Mimo bardzo kontrowersyjnych kwestii poruszanych w trakcie rozmowy, nasz prezydent stanął na wysokości zadania i na każde z pytań odpowiedział nie pozostawiając żadnych złudzeń i niedomówień. Stanowczo zanegował on chociażby sugestie rosyjskich youtuber’ów na temat aneksji części terenów Ukrainy, wraz ze Lwowem.

 

Duda nie dał się także sprowokować zmyślonymi informacjami na temat oponentów politycznych obozu władzy – Donalda Tuska, oraz Rafała Trzaskowskiego. Trolle sugerowali, że obaj poddawali w wątpliwość wyniki wyborów w rozmowie z Sekretarzem Generalnym.

 

Wszystkie obiektywne media stwierdziły, że prezydent się nie skompromitował, a jedyny zarzut jaki można mu wystosować to poziom języka.

 

Internetowi twórcy postanowili połączyć ze sobą dwie legendarne już w polskiej polityce rozmowy. Pierwsza – Andrzeja Dudy z komikami, a druga to telefon Janusza Korwina-Mikke z przedstawicielami jak wówczas myślał młodej Konfederacji.

Wideo poniżej:

 

 

 

Źródła:

youtube.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze