21.4 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

Pierwsze ofiary wyborów prezydenckich! Manuela Gretkowska sprzedaje dom i wyjeżdża

Zobacz koniecznie

Pisarka Manuela Gretkowska wielokrotnie jawnie okazywała sympatię wobec Rafała Trzaskowskiego oraz pogardę wobec Andrzeja Dudy i jego wyborców. Z powodu wyników niedzielnego głosowania postanowiła opuścić kraj.

 

Manuela Gretkowska od dłuższego czasu wyjątkowo pogardliwie wypowiadał się o partii rządzącej, Andrzeju Dudzie oraz jego wyborcach. W swoich felietonach pisała, że Polacy „lubią dawać tej d**y każdemu kto ją posmaruje, 500 plus albo obietnicą zbawienia”. Pisarka nie kryła również ogromnej sympatii do Rafała Trzaskowskiego. W swoich wypowiedziach wystąpienia prezydenta Warszawy potrafiła porównywać do wystąpień papieża oraz Tadeusza Kościuszki. Wobec tego zachwytu pisarka była jedną z tych osób, które deklarowały wyjazd z Polski, jeśli kandydat Koalicji Obywatelskiej przegra wybory prezydenckie.

 

Jak się okazało Rafał Trzaskowski został przez Andrzeja Dudę pokonany. Niedługo po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych, w których obecny prezydent nad swoim rywalem miał przewagę 0,8% Manuela Gretkowska w swoich mediach społecznościowych ogłosiła, że sprzedaje dom. Pisarka napisała: „ Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, ( 3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią )działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras) wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Cena 750 tys. do negocjacji”.

 

https://www.facebook.com/gretkowska.manuela/posts/3148124518613416

 

Część internautów próbowało wówczas jeszcze pocieszać Gretkowską, że to tylko wyniki sondażowe, które mogą się jeszcze zmienić. Jak się okazało faktycznie się zmieniły, lecz jeszcze bardziej na niekorzyść kandydata Koalicji Obywatelskiej.

 

Źródło: Niezależna, Super Express

Foto: You Tube/ Onet News (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze