-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

PILNE! Nadchodzą duże zmiany w rządzie! Co z premierem?

Zobacz koniecznie

Jarosław Kaczyński, mimo iż wycofał się z blasku reflektorów i jego wizyta w programie telewizyjnym czy audycji radiowej jest czymś niezwykle rzadkim, to nadal się zdarza i zazwyczaj przynosi ze sobą dosyć ważne informacje na temat funkcjonowania Prawa i Sprawiedliwości oraz obecnego rządu.

 

W ostatnich dniach politycy opozycji trąbili w mediach o ogromnym konflikcie wewnątrz Zjednoczonej Prawicy, oraz o tym iż w kuluarach sejmowych każdego dnia mówi się o wielkich roszadach w rządzie, a nawet zmianie premiera.

 

Jarosław Kaczyński pojawił się w radiowej „Jedynce” i w czasie wywiadu, wyjawił sporo informacji na ten temat. Najważniejszym przesłaniem prezesa na temat rządu jest informacja iż spore roszady na poszczególnych stanowiskach nadchodzą, lecz Mateusz Morawiecki zachowa swoją pozycję.

 

„Zmiany personalne nastąpią. Premier zostaje, ale rząd będzie skonstruowany inaczej – w sposób, który zlikwiduje sytuację, w której ciąg decyzyjny jest rozproszony po różnych ministerstwach.”

 

Kaczyński dodał także, że ze zmianami nie można się spieszyć, lecz najpewniej zostaną one przeprowadzone zaraz po zakończeniu wakacji. Kto straci swoją tekę? Tego jeszcze nie wiemy.

 

 

Źródła:

polskieradio.pl

 

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze