22.3 C
Warszawa
wtorek, 22 czerwca, 2021

PILNE! Znany sportowiec ma koronawirusa!

Zobacz koniecznie

Od wielu miesięcy cała Polska walczy z koronawirusem. Niedawno informowaliśmy, że koronawirusem zaraziła się jedna ze znanych aktorek. Teraz okazuje się, że koronawirusa ma jeden ze sportowców. Zobacz, o kogo chodzi!

Polska od wielu miesięcy próbuje walczyć z koronawirusem i mimo, iż robi wszystko co możliwe liczba zakażeń wciąż rośnie i chyba minie jeszcze długo czasu zanim uda nam się powrócić do pełnej normalności. Coraz częściej mówi się także o przywróceniu obostrzeń, a także drugiej fali pandemii, która ma nastąpić zimą i być może zbiegnie się z grypą.

Dzisiaj informowaliśmy już, że koronawirusem zaraziła się znana aktorka Małgorzata Socha, która grała głównie w takich filmach jak Brzydula, czy Przyjaciółki.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda Brzyduli i Przyjaciółek ma koronawirusa!

Teraz w mediach pojawiła się informacja, że jeden z najbardziej znanych sportowców również jest zarażony. Mowa tutaj o Andrzeju Bargielu znanym himalaiście i narciarzu. O zakażeniu poinformował poprzez media społecznościowe, z których wynika, że aktualnie czuje się dobrze. Na razie jednak swoje aktywności sportowe musi odłożyć na potem.

Mam szczęście, bo czuję się dobrze, wiec oprócz tego, że muszę siedzieć w domu i z oczywistych powodów zwolnić, nic mi nie jest ?‍♂️ Mam tu kilka zaległych spraw, więc ten czas poświęcę na ich nadrobienie ??? Bardzo Was proszę dbajmy o siebie nawzajem. Zniesione restrykcje nie oznaczają końca pandemii. Bądźmy rozsądni, nośmy maseczki, myjmy często ręce i zachowujmy dystans społeczny? Naprawdę każdy z nas może się zarazić. Do zobaczenia niebawem!

-możemy przeczytać na jego oficjalnej stronie na Facebooku.

Źródło: portaltatrzanski.pl, Facebook.com

Foto: archwium

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze