-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Podczas zabawy znaleźli ludzkie zwłoki… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

 

Tik Tok to niezwykle popularna wśród dzieci, młodzieży, ale ostatnio także influencerów i sportowców aplikacja. Jej celem jest skłonienie użytkownika do nagrania krótkiego i kreatywnego teledysku, czy tańca w rytm muzyki z wykorzystaniem różnych zwariowanych funkcji. 

 

Raz na jakiś czas pojawia się jednak w internecie nowy trend czy challenge, który wykonać można właśnie z użyciem Tik Toka. Na całym świecie, lecz przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, niezwykłą popularność w ostatnich tygodniach uzyskała strona, która po wpisaniu swojego miejsca pobytu, wskazuje użytkownikowi jakieś ciekawe, bądź niecodzienne miejsce w jego okolicy.

 

Dla dwójki młodych znajomych skończyło się to jednak sporą traumą. Aplikacja bowiem wskazała im współrzędne kamieni tuż obok mola przy brzegu oceanu. Gdy tam dotarli, okazało się że na kamieniach leży walizka. Zaciekawieni sprawdzili jej zawartość, nagrywając oczywiście wszystko przez Tik Toka i licząc na ciekawe znalezisko. No i niewątpliwie było ono ciekawe, lecz przede wszystkim dla lokalnej policji… Bowiem w walizce były ludzkie zwłoki. Zobaczcie wideo sami:

 

 

 

 

Źródło:

youtube.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze