-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Policzyli słowa Trzaskowskiego z debaty TVN! Ten wynik rozbraja kandydat opozycji [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ile razy w trakcie swojej wczorajszej debaty Rafał Trzaskowski wspominał o PiS, Jarosławie Kaczyńskim i Andrzeju Dudzie? Okazuje się, że niemal w każdej wypowiedzi. Na profilu Popieramy Mateusza Morawieckiego ukazał się spot, na którym zsumowano wszystkie wzmianki. 

 

„PiS, Prezydent Andrzej Duda, PiS, PiS, Kaczyński, PiS” – powtarzał ponad 60 razy Rafał Trzaskowski na debacie w Lesznie. Internauci zwrócili uwagę, że kandydat Koalicji Obywatelskiej odnosił się do kontrkandydata i samej partii rządzącej prawie w każdej minucie swojej wypowiedzi. Dla porównania Andrzej Duda wspominał o prezydencie Warszawy sporadycznie, kilka razy w ciągu całej debaty TVP w Końskich.

 

Zdaniem wielu komentatorów to dowód na to, że Trzaskowskiego interesuje głównie pogłębianie partyjnej wrogości. Wczorajsze stałe nawiązywanie do PiS to także zgoła odmienne podejście do deklarowanej na wspólnym czacie z Szymonem Hołownią niezależności. Nasuwa się także pytanie czy Rafał Trzaskowski to rzeczywiście bezpartyjna obywatelska prezydentura – o czym stale sam zapewnia, czy może jednak partyjna gra na uderzanie w PiS.

 

Przypomnijmy: w poniedziałek 6 lipca odbyły się dwie debaty wyborcze. W TVP bez Rafała Trzaskowskiego wystąpił sam Andrzej Duda, w TVN zaś kandydat PO. Kompilacja „Kaczyński, Duda, PiS” dostępna poniżej:

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze