28.5 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Polscy kibice słynni na cały świat dzięki sposobowi na walkę z pandemią! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Polscy kibice mają przypisaną łatkę niezwykle oddanych swoim klubom fanów, którzy jednocześnie nie boją się użyć siły, więc nie warto z nimi zadzierać. 

 

 

Koronawirus wpłynął na niemal wszystkie aspekty naszych żyć, niestety także na sport który dla wielu jest czymś więcej niż rozrywką. W tym momencie stadiony w Polsce mogą być zapełniane w 1/4, a zapowiadano podwojenie tej wartości. Jednak w obliczu wzrastającej liczby dziennych przypadków zakażenia, należy zakładać iż pozostanie obecny limit, bądź stadiony znów zostaną zamknięte dla publiczności. W takiej sytuacji będziemy zapewne widzieli więcej sytuacji jak ta, którą dziś opisujemy.

 

 

Dziś jednak na całym świecie głośno jest o polskich kibicach z innego powodu. Wielkie światowe gazety i portale internetowe jak np DailyMail, opisują fanów żużlowego Motoru Lublin, którzy to postanowili… wynająć podnośniki aby móc zobaczyć rywalizację swojego ukochanego zespołu.

 

 

Sytuacja ta jest dla zagranicznych dziennikarzy niesamowitym gestem ukazującym przywiązanie do klubu i tradycji, oraz doskonałym symbolem sytuacji kibiców w czasach pandemii. Wideo poniżej:

 

 

 

 

Źródła:

DailyMail.com

youtube.com

flickr.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze