28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Prezydent skomentował prank Rosjan. Jego wypowiedź może zaskoczyć

Zobacz koniecznie

Dwóch rosyjskich komików Władimir Kuzniecow oraz Aleksiej Stoljarow, którzy znani są w sieci jako Vovan i Lexus zorganizowali tzw. prank, czyli nagrany żart, którego celem stał się tym razem Prezydent Polski Andrzej Duda. Choć sytuacja ta wywołała spore poruszenia w mediach i wśród internautów, to jednak należy mieć na uwadze, że podobną akcje w ramach żartów, ci rosyjscy komicy realizowali również wobec innych znanych europejskich polityków.

 

CZYTAJ TEŻ: To oni zadzwonili do Prezydenta. Ich słowa rzucają nowe światło

 

Do całej sprawy odnieśli się nie tylko Vovan i Lexus, ale również Prezydent Andrzej Duda. Wiele osób zwraca uwagę na fakt, że chociaż został on w ramach żartu „wkręcony”, że rozmawia z przedstawicielem ONZ-u, to jednak odpowiadał w sposób wyważony, dyplomatyczny i nie dał się sprowokować do mówienia zbyt kontrowersyjnych rzeczy czy zdradzenia tajemnicy państwowej. O tym, że wykazał się on także w tej sytuacji sporą „dyplomacją” mówił też jeden z komików.

 

W trakcie rozmowy zorientowałem się, że coś chyba jest nie tak. Sekretarz Generalny nie wymawia aż tak dobrze słowa „żubrówka”, choć głos był bardzo podobny.

– Skomentował zaistniałą sytuację z zachowaniem zdrowego dystansu Prezydent Andrzej Duda na Twitterze, dodając do opublikowanego wpisu zabawną emotkę.

 

Choć w mediach i internecie pojawiło się sporo słów krytyki pod adresem otoczenia prezydenta i polskich służb, to jednak warto zwrócić uwagę, że w ten sposób rosyjscy komicy żartowali też z innych włodarzy państw.

 

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; Money.pl ; Twitter/@AndrzejDuda

Fot.: YouTube/TVP Info (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze