Proponował przypadkowym dziewczynom 4000 złotych za zerwanie z chłopakiem… [WIDEO]

Youtuberzy na całym świecie wpadają na coraz więcej pomysłów aby uzyskać rozgłos oraz jakże ważnych dla nich subskrybentów, którzy z czasem mogą stać się jedynym źródłem dochodu.

 

 

Ten bardzo popularny amerykański celebryta postanowił w swoim nowym odcinku podchodzić do przypadkowych, młodych dziewczyn z amerykańskich ulic, aby sprawdzić jak ma się ich wierność wobec własnych partnerów. Wydawać by się mogło, że każdy kto posiada jakąś hierarchię wartości powinien jak najszybciej zbyć obcego człowieka, który wystosował tak niemoralną propozycję. Rzeczywistość nie jest jednak tak różowa.

 

W Stanach Zjednoczonych statystyki wyraźnie potwierdzają tezę mówiącą iż, im bardziej liberalne społeczeństwo, tym mniejsza więź ludzi ze sobą nawzajem. Liczba rozwodów i samotnych matek, bądź ojców jest zatrważająca, a najwięcej rodzin niepełnych jest niestety wśród osób czarnoskórych, co prowadzi do wielu problemów i być może po części jest też przyczyną tak dużego odsetku przestępców wśród Afroamerykanów, którym w procesie dojrzewania brakuje wzorca, jakim oprócz matki powinien też być ojciec. Wideo poniżej:

 

 

Paying Girls $1,000 to Breakup with their Boyfriend!

Would You End Your Relationship For $1,000!? ??BigDawsTv

Gepostet von ThatWasEpic am Dienstag, 23. Juni 2020

 

Źródło:

fb.com

publicdomainpictures.net

Komentarze

Komentarze