0.7 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Przełomowa deklaracja Hołowni! Zrobił coś czego dotychczas się wypierał! (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo w niedzielę odbyły się wybory prezydenckie podczas, których Polacy mogli wybrać swojego prezydenta na kolejne pięć lat. Według oficjalnych wyników ma się w lipcu ma odbyć się II tura, w której wezmą udział Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. 

Od tego czasu w sieci i nie tylko toczy się dyskusja na temat tego kogo poprzez Krzysztof Bosak, a kogo Szymon Hołownia. Ostatnio Rada Liderów Konfederacji ogłosiła, że daje wolną wolę swoim wyborcom.

Niedawno również Szymon Hołownia zadeklarował na swoim Twitterze, że nie poprze w II turze żadnego z kandydatów. Dziś jednak na Facebooku odbyła się debata na żywo pomiędzy Rafałem Trzaskowskim, a Szymonem Hołownią.

Jak informuje portal wpolityce.pl środki informujące o wspólnej debacie sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Szymona Hołowni.

Hołownia zaapelował także do Trzaskowskiego o uwzględnienie jego kilku punktów programu. Na to zgodził się Trzaskowski. Zapewnił, że zaakceptuje cztery punkty programowe.

Dziękuję @szymon_holownia za konkretną rozmowę o modelu prezydentury i o programie dla Polski. I za fantastyczną pracę, jaką wykonał Pan mobilizując wielu Polaków do udziału w wyborach. Parafrazując cytat z filmu „Casablanca” – myślę, że to początek pięknej współpracy. 

-napisał Trzaskowski na swoim Twitterze po debacie.

Hołownia ogłosił też, że będzie głosował na Trzaskowskiego.

Przecież to jest jasne. Oczywiście, że będę głosował na Rafała Trzaskowskiego i to mówię wprost. Natomiast mówiąc, że będę głosował przeciw Andrzejowi Dudzie, chcę wyjaśnić motywy tego głosowania i być uczciwym wobec siebie oraz swoich wyborców.

-powiedział Hołownia.

Całość debaty można zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/natematpl/videos/192854195487253/

 

Źródło: natemat.pl, gazeta.pl,wpolityce.pl tokfm.pl

Foto: zrzut ekranu

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze