16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Przeprowadzili zamach terrorystyczny i udostępnili nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Choć to pandemia koronawirusa stała się w ostatnich miesiącach wiodącym tematem i problemem w kwestii zapewnienia społeczeństwom na różnych kontynentach bezpieczeństwa, to jednak takie zjawiska jak przestępczość zorganizowana czy terroryzmy nie zniknęły, a zdaniem ekspertów mogą się jeszcze bardziej na pewnych polach nasilić wraz z przyjściem kryzysu wywołanego rozprzestrzenieniem się słynnego już wirusa SARS-CoV-2. Niestety do zamachów terrorystycznych i działań wojennych nadal dochodzi w ostatnich tygodniach w poszczególnych miejscach na świecie, co stanowi jeden z dowodów na to, że takowe problemy wciąż stanowią wyzwanie dla państw, a także organizacji międzynarodowych.

 

CZYTAJ TEŻ: Zagrożenie terrorystyczne w Polsce! Służby informują o przeprowadzonych działaniach

 

Terroryści przeprowadzając swoje działania niejednokrotnie starają się nadać temu też charakter propagandowy i publikują w sieci nagranie, na których udokumentowane są niejednokrotnie też ich zamachy, egzekucje czy inne zbrodnicze działania, bądź też propagandowe próby wyjaśnienia swych motywacji.

 

Jednym z nagrań krążących po sieci i związanych z działalnością terrorystyczną jest również pewny film, który zarejestrowali Talibowie przeprowadzający atak na wielozadaniowy pojazd armii afgańskiej w afgańskiej prowincji Balch. Materiał ten został udostępniony na facebookowej stronie Swiatwojen.pl.

 

 

Źródło: Facebook/@swiatwojen

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze