PRZERAŻAJĄCE sceny w Sosnowcu! TO stało się naprawdę…(WIDEO)

Do przerażających scen doszło w Sosnowcu! Takiego widoku chyba dawno nie widzieliście. Wszystko to wydarzyło się pod sklepem Castorama. Zobacz co dokładnie się stało!

Do tego przerażających wydarzeń doszło w sobotę o godzinie 7 rano na parkingu Castoramy. Doszło bowiem do pożaru samochodu firmy budowlanej.

Po godzinie 7 rano na terenie sklepu budowlanego w Sosnowcu przy ulicy Długosza doszło do wybuchu butli z gazem w samochodzie dostawczym. Pojazd został doszczętnie rozerwany, uszkodzonych zostało również kilka samochodów zaparkowanych obok, części pojazdu porozrzucane są w odległości nawet kilkudziesięciu metrów. W zdarzeniu lekko poszkodowany został kierowca samochodu dostawczego, który był w pobliżu miejsca, ewakuowano również około 30 klientów sklepu.

-taka informacja podana została na Facebooku.

Zespół Ratownictwa Medycznego zajmuje się właścicielem pojazdu, jest przytomny.

-st. kpt. Tomasz Dejniak, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu.

Film z wydarzenia można zobaczyć tutaj:

Wybuch Castorama Sosnowiec..

Po godzinie 7 rano na terenie sklepu budowlanego w Sosnowcu przy ulicy Długosza doszło do wybuchu butli z gazem w samochodzie dostawczym. Pojazd został doszczętnie rozerwany, uszkodzonych zostało również kilka samochodów zaparkowanych obok, części pojazdu porozrzucane są w odległości nawet kilkudziesięciu metrów. W zdarzeniu lekko poszkodowany został kierowca samochodu dostawczego, który był w pobliżu miejsca, ewakuowano również około 30 klientów sklepu.Mat. Tomek NH

Gepostet von Sosnowiec998 am Samstag, 18. Juli 2020

Ponadto strażacy musieli bardzo ostrożnie zająć się zaistniałą sytuacją, gdyż nieostrożność groziła kolejnym wybuchem.

 

Źródło: o2.pl

 

Komentarze

Komentarze