20.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

SENSACYJNY sondaż prezydencki w USA! Takiego wyniku jeszcze nie było!

Zobacz koniecznie

Od jakiegoś czasu dużo mówi się o kolejnych wyborach na prezydenta w Stanach Zjednoczonych, które zbliżają się wielkimi krokami. Teraz w sieci pojawił się najnowszy sensacyjny sondaż prezydencki. Zobacz komu Amerykanie ufają najbardziej!

Jak wiadomo już niedługo wybory prezydenckie w USA. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych cały czas trwa epidemia koronawirusa. Ostatnio w sieci pojawił się nowy sondaż, który jasno pokazuje, że przez zamieszanie związane z groźnym wirusem Amerykanie tracą zaufanie do obecnego prezydenta Donalda Trumpa.

Sondaż, o którym mowa przeprowadzony został 13 lipca przez ekspertów z Uniwersytetu Quinnipiac w Hamden w stanie Connecticut. Wynika z niego, iż Trump traci poparcie. Na pytanie, które dotyczyło szczerości Trump uzyskał 36% z kolei jego kontrkandydat Joe Biden 46%.

Sondaż dotyczył także kwestii radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, gdzie Donald Trump „poległ” zdobywając 38%, a Biden 57%.

Kiedy dokładnie będą miały miejsce wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych?

Według znanej, prawicowej i konserwatywnej strony FoxNews wybory mają odbyć się w listopadzie 2020 roku. Niestety jak widać po badaniach Trump traci poparcie. Patrząc na ostatni sondaż aktualny prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump stracił już 15 punktów procentowych. Przewaga jego rywala rośnie. Na razie jednak jest to jedne z pierwszych badań.

Wy co sądzicie na temat wyborów w Stanach Zjednoczonych? Myślicie, że Donald Trump ma szansę zostać ponownie prezydentem?

Źródło: o2.pl

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze