17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

„Siara” z ważnym wyborczym przesłaniem! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Jeden z najbardziej kultowych polskich aktorów Janusz Rewiński, którego większość społeczeństwa bardziej zna z filmowego pseudonimu „Siara” zabrał głos w sprawie niedzielnych wyborów.

 

Aktor od lat angażuje się czynnie w politykę, zdarzało się że pojawiał się nawet na wiecach wyborczych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, nie dziwi więc to, że i tym razem wyborem do którego zachęca w niedzielnych wyborach jest urzędujący prezydent Andrzej Duda.

 

Rewiński znany przede wszystkim z filmu „Killer”, lecz także z wielu innych polskich produkcji, udostępnił krótki filmik na platformie twitter, która stała się w ostatnich latach miejscem wielu politycznych dyskusji, nie tylko w Polsce ale też na arenie międzynarodowej.

Hasztag #Paładlaprzypała to główne przesłanie filmiku. Jak możemy się spodziewać, owym przypałem jest w oczach Rewińskiego – Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP.

 

„Przecież Polska cała, nie zagłosuje na przypała”. Zobaczcie sami i dajcie znać czy aktor rozbawił Was swoim krótkim rymowanym tekstem.

 

 

Źródło:

twitter.com

wikipedia.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze