20.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Skandal na gali z udziałem Artura Szpilki! Jest nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Przy okazji piątkowej gali bokserskiej Tymex Boxing Night 12, która odbyła się w Piątkach nie brakowało emocji poza ringiem. Spore kontrowersje wywołała bowiem sytuacja, w której znany pięściarz Artur Szpilka starł się z zasiadającym na widowni młodym mężczyzną.

 

Popularny bokser miał podejść do zasiadającego na jednym z miejsc dla widzów człowieka i zwrócić się do niego w stanowczych słowach. Później dodatkowo opluł on swojego oponenta, który okazał się być założycielem kontrowersyjnego profilu na Twitterze o nazwie „Ajtuj Szminka”.

 

W opinii boksera, człowiek ten w publikowanych wpisach nie tylko hejtował jego umiejętności bokserskie lub przegrane walki, ale też miał w obraźliwy sposób wypowiadać się o jego bliskich. Niektórzy z komentujących tę sytuację w sieci internautów uważają jednak, że obraźliwe treści pojawiały się, ale na facebookowym koncie prowadzonym przez inną osobę. Tak czy inaczej wokół sprawy nie brakuje kontrowersji oraz emocji.

 

Warto przy tej okazji zwrócić uwagę na fakt, że użytkownik Twittera zaatakowany przy okazji gali przez Artura Szpilkę przyczynił się do umówienia walki pomiędzy Marcinem Siwym a Kamilem Bodziochem. Po scysji ze Szpilką opuścić miał on jednak halę, w której odbywały się walki.

 

Niektórzy z komentujących sytuację uważają jednak, że zbyt dużo złych słów kierowanych jest teraz pod adresem Artura Szpilki, zważywszy na to, iż stał się on wcześniej ofiarą hejtu, na który zareagował w taki, a nie inny sposób.

 

 

Źródło: MMArocks.com ; DoRzeczy.pl ; YouTube/bokserorg

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze