10.9 C
Warszawa
niedziela, 4 czerwca, 2023

Skandaliczne słowa Sławomira Nitrasa! Szczyt obłudy? (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Między Sławomirem Nitrasem a posłami PiS doszło do wymiany kilku zdań, które zostały nagrane kamerą. Szczególnie słowa polityka Koalicji Obywatelskiej mogły zaskoczyć i oburzyć. Nawiązał w nich do swojego skandalicznego zachowania na konferencji prasowej wiceministra zdrowia.

 

Jak już informowaliśmy pomiędzy Sławomirem Nitrasem a posłami PiS – Sebastianem Kaletą oraz Jackiem Ozdobą doszło do przepychanek przed konferencją prasową Rafała Trzaskowskiego. Polityk Koalicji Obywatelskiej nie wpuścił przedstawicieli partii rządzącej na spotkanie prezydenta stolicy z mediami. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

 

Awantura przed konferencją Trzaskowskiego. Nitras szarpie posła PiS (WIDEO)

 

Po tych zdarzeniach doszło do krótkiej rozmowy między politykami, którą zarejestrowała kamera TVP Info. Sławomir Nitras powiedział tam: „My wpier****liśmy się na konferencję” – zaczął Sławomir Nitras nawiązując do jego zachowania na jednej z konferencji prasowych wiceministra zdrowia.

 

Dodał również, że on wówczas wiceministra nie szarpał, ale poprosił grzecznie i polityk PiS-u miał za nim pójść grzecznie, jak ciele. Sebastian Kaleta stwierdził wówczas wskazując na kamerę, że „fajnie, że się to nagrało”. Sławomir Nitras na początku nie wiedział do końca o co chodzi. Po pewnym czasie stwierdził jednak, iż nie życzy sobie by nagrywano jego prywatne rozmowy i dodał, że „TVP nienawidzi, bo manipuluje, kłamię”.

Całe nagranie z tego zdarzenia możecie zobaczyć poniżej

 

 

Źródło Twitter

Foto: You Tube/ Onet News (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze