19.3 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Skandaliczne słowa Sławomira Nitrasa! Szczyt obłudy? (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Między Sławomirem Nitrasem a posłami PiS doszło do wymiany kilku zdań, które zostały nagrane kamerą. Szczególnie słowa polityka Koalicji Obywatelskiej mogły zaskoczyć i oburzyć. Nawiązał w nich do swojego skandalicznego zachowania na konferencji prasowej wiceministra zdrowia.

 

Jak już informowaliśmy pomiędzy Sławomirem Nitrasem a posłami PiS – Sebastianem Kaletą oraz Jackiem Ozdobą doszło do przepychanek przed konferencją prasową Rafała Trzaskowskiego. Polityk Koalicji Obywatelskiej nie wpuścił przedstawicieli partii rządzącej na spotkanie prezydenta stolicy z mediami. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

 

https://server840744.nazwa.pl/pzm/prostozmostu/2020/07/awantura-przed-konferencja-trzaskowskiego-nitras-szarpie-posla-pis-wideo/?fbclid=IwAR14l1xsqnn_y1JXU5Z6vtLnAVSfO65lkZFvvQCCuxcluOeGNGOeHij-ZMU

 

Po tych zdarzeniach doszło do krótkiej rozmowy między politykami, którą zarejestrowała kamera TVP Info. Sławomir Nitras powiedział tam: „My wpier****liśmy się na konferencję” – zaczął Sławomir Nitras nawiązując do jego zachowania na jednej z konferencji prasowych wiceministra zdrowia.

 

Dodał również, że on wówczas wiceministra nie szarpał, ale poprosił grzecznie i polityk PiS-u miał za nim pójść grzecznie, jak ciele. Sebastian Kaleta stwierdził wówczas wskazując na kamerę, że „fajnie, że się to nagrało”. Sławomir Nitras na początku nie wiedział do końca o co chodzi. Po pewnym czasie stwierdził jednak, iż nie życzy sobie by nagrywano jego prywatne rozmowy i dodał, że „TVP nienawidzi, bo manipuluje, kłamię”.

Całe nagranie z tego zdarzenia możecie zobaczyć poniżej

 

 

Źródło Twitter

Foto: You Tube/ Onet News (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze