26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Skatowali zwierze aby zrobić sobie z nim zdjęcie… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ludzkie okrucieństwo nie zna granic. Taki wniosek można wyciągnąć z wideo, które pojawiło się w ostatnich dniach w internecie. Wszystko miało miejsce w miejscowości Kuryk nad morzem Kaspijskim w Kazachstanie. 

 

 

Turyści, którzy zebrali się aby plażować nad największym jeziorem świata, które często nazywane jest morzem ze względu na jego ogromny obszar. Jednak nie poprzestali oni jedynie na zachwycaniu się niesamowitą przyrodą i zażywaniu kąpieli.

 

Dramat rozegrał się gdy tłum spostrzegł w wodzie fokę. Mężczyźni natychmiast porzucili swoją ludzką stronę i niczym bydło rzucili się na zwierze. Zaczęli okładać je najróżniejszymi przedmiotami, a wszystko tylko dlatego że prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widzieli foki.

 

Skatowali zwierze do nieprzytomności i wyciągnęli na brzeg aby… zrobić sobie z nim zdjęcia. Cierpienie zwierzęcia nie miało dla nich znaczenia. Po „sesjach zdjęciowych” Kazachowie wrzucili nie dającą oznak życia fokę z powrotem do wody. Nikt nie wie czy zwierze przeżyło. Nikt nie protestował. Wideo z barbarzyńskiego zachowania ludzi poniżej:

 

 

 

 

Źródło:

9gag.com

pxhere.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze