26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Słynny polski celebryta płacze z powodu wyborów [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Opada już powoli gęsta wyborcza atmosfera, która towarzyszyła nam przez ostatnie kilka miesięcy. Po zaciekłej walce w drugiej turze wyborów prezydenckich, ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda, zwyciężył z ok. 51% głosów. Jeszcze jakiś czas temu mało kto spodziewał się tak bliskiego wyniku końcowego, tak więc Rafał Trzaskowski pomimo porażki może być chyba zadowolony ze swojego wyniku. 

 

 

Zadowoleni z jego wyniku nie są jednak niektórzy wyborcy. Wielu z nich to polskie gwiazdy muzyczne, aktorzy, artyści, sportowcy, czy celebryci. Zdecydowana większość wśród tych grup społecznych oddała bowiem głos na obecnego prezydenta Warszawy.

Grupy te jeszcze przed wyborami starały się mocno mobilizować Polaków do tego aby wybrali się do urn i oddali głos, na człowieka który stworzy lepszą Polskę.

 

Po wynikach wyborów, niewielu z nich zdecydowało się na słowo komentarza, które wyraziłoby ich zadowolenie bądź smutek. Niektórzy jednak w emocjach nagrali swoje przemyślenia.

Do tej grupy należy Daniel Józek „qczaj” – motywator i trener personalny, którego profil na instagramie obserwuje ponad pół miliona ludzi. Na co dzień otwarcie popiera on organizacje LGBT+, a po wyborach powiedział tak:

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze