15.8 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

Syn Ronaldo w tarapatach? Policja bada nagranie [WIDEO]

Przeczytaj koniecznie

Dzieci gwiazd oraz celebrytów niejednokrotnie skupiają na sobie uwagę dziennikarzy, a także fanów swoich rodziców. Zjawisko to jest dosyć pospolite w świecie show-biznesu i zderzają się z nim dzieci najbardziej sławnych w tym środowisku osób już od najmłodszych lat. Nie unikają tego również pociechy niektórych popularnych sportowców, a do nich z pewnością zalicza się m.in. syn jednego z najbardziej popularnych zawodników na świecie, czyli Cristiano Ronaldo.

 

Już przy narodzinach Cristianito, czyli syna piłkarza, sporo spekulacji pojawiło się w mediach. Powodem tego było oświadczenie sportowca, który oznajmił iż matka dziecka woli by jej personalia pozostały tajemnicą, a chłopca wychowuje on sam. Pojawiły się wówczas domysły, że matką może być surogatka.

 

W ostatnim czasie, dziennikarze znów poświęcili nieco uwagi potomkowi CR7, ale jednak wiąże się to tym razem z faktem, że wcześniej zainteresowała się pewną sytuacją policja. Kiedy bowiem Cristianito spędzał czas w Paul do Mar na Maderze pod opieką Elmy Aveiro, czyli siostry swojego ojca, doszło do sytuacji, przez którą rodzina ta może mieć kłopoty z prawem.

 

10-letni syn znanego piłkarza szalał bowiem na skuterze wodnym, czym pochwaliła się jego ciocia wrzucając nagranie na swój profil na Instagramie. Problem w tym, że zgodnie z obowiązującym w Portugalii prawem, taką maszyną kierować mogą jedynie osoby pełnoletnie i posiadające odpowiednią licencję. Tymczasem Cristianito ma zaledwie 10 lat.

 

Choć nagranie to zostało usunięte z Instagrama, to jednak podzieliły się nimi również media i internauci. Można je znaleźć m.in. na kanale Skifbull Chanell na platformie YouTube. Materiał ten dołączamy poniżej.

 

https://youtu.be/SNjoEq2mJHw

 

 

Źródło: PolsatSport.pl ; Irish Mirror Sport ; YouTube/Skifbull Channel

Fot.: YouTube/Trailblazers (zrzut ekranu)

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze