12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Szaleństwo w parlamencie. Posłanka zaczęła… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Szalone sceny w czilijskim parlamencie. Takich widoków próżno szukać nawet na wschód od naszej granicy z Ukrainą czy Białorusią. Jednak nietypowe zachowanie miało być także wyrazem ogromnej radości z powodu zmiany prawa i ustawy, która została przegłosowana przez izbę niższą. 

 

Czile, pomimo iż nie mówi się o tym w Europie, bardzo ciężko przechodzi przez pandemię koronawirusa. Wielu ludzi straciło swoją pracę, a w połączeniu z dosyć niskim poziomem życia w tym państwie, spowodowało to ogromne problemy społeczeństwa.

 

Według części polityków, aby pomóc ludziom należało wypłacić im część odłożonych dotychczas składek emerytalnych, nawet jeśli na emeryturze jeszcze nie są. 10% pieniędzy zgromadzonych na kontach emerytalnych ma zostać wypłacone obywatelom i pomóc im w kryzysie.

 

To właśnie z powodu tej ustawy, kongresmenka postanowiła zrobić coś szalonego co ukazałoby jej radość. Postanowiła ona… przebiec po sali plenarnej w różowym stroju, niczym bohaterka bajki. Co ciekawe, większość posłów i posłanek zaczęła cieszyć się z nią i bić jej brawa. Zobaczcie sami:

 

 

Źródło:

9gag.com

wikipedia.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze