17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Te słowa widniały na maseczce Kingi Dudy! Zauważono wymowny przekaz…

Zobacz koniecznie

Nie brakuje emocji wokół wyborów prezydenckich i II tury. Jak wiadomo, będzie to zapewne dla wielu noc pełna nerwów, ponieważ różnica pierwszych wyników Exit Poll pomiędzy kandydatami wyniosła zaledwie 0,8%. Politycznych emocji dostarcza również to z jakim przekazem do wyborców zwracają się tego wieczoru Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski, a także bliskie im osoby oraz członkowie sztabów.

 

CZYTAJ TEŻ: Wybory prezydenckie 2020. Jak zagłosowali młodzi? ZASKAKUJĄCE wyniki…

 

Uwagę dziennikarzy przykuło coś uchwycone na zdjęciach, które wykonano w niedzielę przy okazji przybycia do lokalu wyborczego ubiegającego się o reelekcję Prezydenta Andrzeja Dudy wraz z małżonką Agatą i córką Kingą. Urzędujący Prezydent oraz te dwie wyjątkowo bliskie mu osoby głosowały, mając przy sobie maski zasłaniające twarz, zgodnie z obowiązującymi zasadami wprowadzonymi w ramach trwającej walki z rozprzestrzenianiem się słynnego już koronawirusa. Warto bowiem mieć na uwadze, że wciąż u setek Polaków stwierdza się zachorowanie na COVID-19, a także odnotowane są wystąpienia nowych ognisk epidemii.

 

CZYTAJ TEŻ: Zamach w lokalu wyborczym?! Interwencja służb

 

Uwagę dziennikarzy, a także sporego grona internautów, mogło przykuć to co znalazło się na maseczce założonej przez Kingę Dudę. Córka Prezydenta RP zasłoniła bowiem twarz czarną maseczką z umiejscowionym na niej napisem: „You’re too close”, co w tłumaczeniu oznacza „Jesteś zbyt blisko”.

 

Taki przekaz wyrażony w ten sposób jest zapewne zwróceniem uwagi na potrzebę dalszego zachowania dystansu społecznego w celu uniknięcia nawracania się epidemii koronawirusa, a co za tym idzie ryzyka powracania do zniesionych już obostrzeń.

 

Wiele obaw względem dalszej transmisji wirusa SARS-CoV-2 dotyczy tego co czeka nas na jesień. Warto więc pamiętać, że respektując obowiązujące zasady związane z przeciwstawianiem się pandemii, możemy uniknąć powracającego zagrożenia, które dotknąć może nas samych oraz naszych bliskich.

 

Warto posłuchać też, z jakim przekazem zwróciła się do rodaków Kinga Duda zabierając głos w towarzystwie swoich rodziców po ogłoszeniu wstępnych wyników II tury wyborów prezydenckich.

 

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/TVP Info

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze