27 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Te słowa wnuczki premiera o Polsce zostały uznane za skandaliczne

Zobacz koniecznie

Jak się okazuje, poruszenie w mediach wywołują niejednokrotnie nie tylko wypowiedzi polityków, ale jak się już potwierdziło, również ich bliscy. Dodatkowo też, dziennikarze poświęcają sporo uwagi niektórym osobom, które są spokrewnione ze znanymi politykami, a sami starają się również zyskiwać w różnoraki sposób sławę. Z tego typu sytuacją mamy do czynienia także w przypadku wnuczki byłego premiera Leszka Millera.

 

Wypowiedzi 25-letniej Moniki Miller już stosunkowo często wywoływały kontrowersje. Podobnie było też w sytuacji z zeszłego miesiąca, kiedy sporo portali internetowych zwróciło uwagę na jej opinię na temat Polski oraz sytuacji w naszym kraju. Swoim zdaniem i spojrzeniem na te kwestie podzieliła się ona bowiem publicznie w rozmowie ze znanym plotkarskim portalem Pomponik.

 

Monika Miller żyje od lat w pewnym sensie pomiędzy Polską a Niderlandami i jest związana z obydwoma tymi krajami. Jej zdaniem jednak, odczuwa ona wstyd przy okazji rozmów ze znajomymi Holendrami, kiedy poruszany jest temat Polski.

 

Jak czytam artykuły, nasze ustawy albo komentarze ludzi, to deprymuję się tym. Wszystko jest takie depresyjne.
– Skomentowała w rozmowie z Pomponikiem sytuację w Polsce wnuczka dawnego premiera.
Swoją opinię podczas tamtego wywiadu, 25-latka starała się obronić tym, co według jej relacji mówią o naszym państwie jej zagraniczni znajomi, kiedy ona im o wydarzeniach w naszym kraju opowiada.
Jak rozmawiam z nimi na tematy typu: u nas się dzieje to i tamto, to oni są bardzo zdziwieni. Pytają mnie jak to możliwe. Mówią, że u nich by to nigdy nie przeszło. Jak oni mi opowiadają, to ja jestem w szoku, a jak ja im, to są przerażeni.
– Opowiadała Millerówna.
Monika Miller chwaliła za to politykę jaka jest realizowana w Niderlandach, określając ją jako „spoko”. Powiedziała też, że myślała nad przeprowadzką na stałe, jednak obecnie zbyt dużo interesów wiąże ją z Polską. Być może wyjedzie na stałe do Niderlandów, kiedy dorobi się większych pieniędzy.
Źródło: Pomponik.pl
Fot.: YouTube/Magazyn VIVA! (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze