2.6 C
Warszawa
środa, 26 stycznia, 2022

To koniec legendarnego programu telewizyjnego!

Zobacz koniecznie

Pewne programy telewizyjne zapadają nam w pamięć nawet jeśli nie byliśmy ich fanami. Ba, programy których nienawidziliśmy, budzą u nas ogromny sentyment i raz na jakiś czas chętnie byśmy je zobaczyli aby cofnąć się o kilkanaście lat i powrócić do dawnych czasów beztroskiej młodości.

 

 

Za taki program można chyba uznać telezakupy „Mango”, które przez lata były zapychaczem i choć większość ludzi w nie nie wierzyła i wiedziała, że ceny przedstawianych produktów są zawyżone, to i tak woleliśmy obejrzeć te specyficzne prezentacje produktów, niż zwykłe bloki reklamowe pomiędzy programami.

 

Niestety czasy te przeminęły, jednak telewizja Mango cały czas działała. Dziś jednak musimy przekazać smutną wiadomość. Po 18 latach nadawania, Mango telezakupy przechodzą do historii. Kanał telewizji Mango nie będzie już istniał, a jedyne co pozostanie to sieć stacjonarnych sklepów Mango, w których możemy znaleźć dziesiątki magicznych produktów, które według reklam potrafią zrobić za nas niemal wszystko.

 

Pozostał jeszcze kanał na serwisie youtube, gdzie raz na jakiś czas wstawiane są krótkie filmiki prezentacyjne produktów, jednak to nie jest już to samo co pamiętamy z ekranu telewizora.

Nie pozostaje nic innego jak powiedzieć trudno, żyje się dalej. Jednak śmierć tak kultowych marek czy programów za każdym razem przypomina nam jak szybko postępuje czas, który jest bezwzględny dla każdego z nas.

 

Źródła:

noizz.pl

youtube.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze