12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Ukazał wielką hipokryzję polskiej gwiazdy muzyki obrażającej PiS! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Taco Hemingway to pseudonim artystyczny Filipa Szcześniaka – jednej z największych gwiazd polskiej muzyki i twórcy nowego prądu na naszym rapowym podwórku. Przez ostatnie lata budował swoją niezwykle mocną pozycję i jego muzyka niewątpliwie urzekła ogromne rzesze młodzieży, która w dziesiątkach tysięcy osób gromadzi się na jego koncertach. 

 

 

10 lipca artysta wypuścił piosenkę o tytule „Polskie Tango”, która była niczym innym jak jego manifestem politycznym i wyrażeniem swojej niechęci wobec partii rządzącej. Pojawia się jednak pewien problem, który dostrzegł inny youtuber o nazwie kanału „Tomasz Samołyk”. Posiada on niecałe 60 tysięcy subskrypcji i postanowił przeciwstawić się słynnemu „Taco”.

 

Słusznie zauważa on, że raper w swojej piosence jest niezwykle agresywny, nienawistny i przejawia elementarny brak szacunku dla PiS i zwolenników tej partii, których w Polsce mamy jak się okazało ponad 10 milionów. „Taco” nazywa nasz rząd i ludzi którzy go wybrali hołotą i miernotą, a na końcu piosenki pojawia się wulgarne hasło skierowane przeciwko pisowi i kryjące się pod gwiazdkami – „***** ***”. Samołyk wypomina mu niezwykłą hipokryzję jaką jest obrażanie i poniżanie wyborców PiS przy równoczesnej walce o równość i szacunek. Film poniżej:

 

 

Źródło:

youtube.com

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze