-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Ukraińcy odgryźli ucho polskiemu zawodnikowi MMA!

Zobacz koniecznie

Do niecodziennej i niezwykle nieprzyjemnej, a zarazem niebezpiecznej sytuacji doszło w Warszawie. Zaatakowany został tam polski sportowiec – Piotr Kurowski. 

 

Jak wszyscy wiedzą, sporty walki są niezwykle specyficzną dyscypliną, która według niektórych jest czymś barbarzyńskim. Trudno jest bowiem racjonalnie wytłumaczyć skracanie swojego życia i doprowadzanie do poważnych urazów chociażby mózgu, podczas każdej walki. Z drugiej strony jest to niewątpliwie pokaz ludzkich możliwości i wytrzymałości ludzkiego ciała i psychiki, które podczas potyczek w oktagonie czy ringu muszą być maksymalnie wykorzystywane.

 

Specyficzny jest też życiorys wielu bokserów i zawodników MMA, którzy często decydują się na ten sport po opuszczeniu więzienia, a podczas kariery wiele razy zdarzało się, iż nawet największe gwiazdy miały stawiane zarzuty członkostwa w gangach czy dokonywania poważnych naruszeń obowiązującego prawa.

 

Świadomość swojej siły i umiejętności prowadzi też czasem do niezwykle agresywnych zachowań sportowców na co dzień. Być może to zgubiło również Piotra Kurowskiego.

Jednego z wieczorów był on bowiem wraz z grupą przyjaciół w jednym z warszawskich lokali. Kiedy około godziny 23 część z nich zamierzała wracać już do domu, zaczepiła ich grupa Ukraińców i Gruzinów. Niektórzy z nich zaczęli zagadywać do znajomej Kurowskiego w sposób nieprzyzwoity, wówczas u Piotra obudziły się pokłady agresji, którą chciał wykorzystać do pomocy znajomej.

 

Szybko doprowadziło to do ulicznej bijatyki, w czasie której Polak stracił część swojego ucha, które odgryzł mu jeden z obcokrajowców.

Ostatecznie napastnicy uciekli, a Kurowskiemu udzielono pomocy medycznej, jednakże ucha nie udało się zszyć. Miejmy nadzieję, że takich sytuacji będzie w przyszłości jak najmniej.

 

 

Źródło:

wp.pl

youtube.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze