17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Uratował matkę i własne zwierzę dzięki posiadaniu broni palnej! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Powszechny dostęp do broni palnej to temat ciągle powracający jak bumerang, przede wszystkim za sprawą środowisk prawicowych. Czy słusznie?

 

 

Ten konkretny przypadek wskazuje jednoznacznie, iż posiadanie broni może być czymś co uratuje nasze życie bądź zdrowie, nie tylko w przypadku ataku ze strony ludzi, ale także i zwierząt. Za naszą południową granicą, a dokładniej w Czechach, para przypadkowo nagrała niezwykle niebezpieczną sytuację.

 

 

Poboczem drogi spacerowała dwójka osób – matka z synem, oraz pies traktowany zapewne jak członek rodziny. W pewnym momencie z jednej z posesji, wybiegł bardzo duży i agresywny pies, który natychmiast rzucił się na mniejszego pupila. Kobieta na szczęście zdążyła wziąć psiaka na ręce, lecz na tym się nie skończyło. Atakujące zwierzę miało na tyle siły by przewrócić kobietę i ułamek sekundy później mógł już rozszarpać drugiego psa, bądź uszkodzić ciało kobiety.

 

 

W międzyczasie jednak, jej syn zdołał wyciągnąć broń i… strzelił w powietrze obok agresywnego psa. Ten natychmiast zaprzestał ataku i uciekł kilkadziesiąt metrów dalej. Wideo poniżej:

 

 

https://www.facebook.com/nocompromise.house/videos/913328049136940

 

 

Źródła:

fb.com

pxhere.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze