0.7 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ustawka na autostradzie! To oni mieli być uczestnikami starcia [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Podczas trwającego weekendu media oraz portale społecznościowe obiegła informacja o starciu pseudokibiców na jednej z autostrad w naszym kraju. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez jednego z uczestników ruchu w tym rejonie i udostępnione w sieci. Filmik ten stał się w dosyć szybkim tempie popularny wśród internautów. O zajściu pojawiły się później nowe informacje.

 

Do opisanych wydarzeń doszło na terenie województwa małopolskiego, a dokładniej w okolicach Brzeska. Na jednym z odcinków autostrady A4 na trasie Kraków-Rzeszów wielu kierowców mogło być zszokowanych widokiem grup mężczyzn, którzy toczyli bójkę na środku drogi.

 

CZYTAJ TEŻ: Brutalne starcie kibiców na Pomorzu. Nie brakło rannych (WIDEO)

 

Według pojawiających się informacji, funkcjonariusze policji nie zdołali dostać się do tej części autostrady w wystarczająco szybkim czasie.

 

 –Patrole nie zdążyły dojechać na miejsce. Taka jest specyfika autostrady, że trzeba pokonać jakiś odcinek, żeby dojechać do konkretnego miejsca. Niczego nowego nie udało się ustalić. Sprawę będziemy jednak prowadzić, liczymy na to, że będą zgłaszać się inni świadkowie z nagraniami z tego zdarzenia

– powiedział cytowany przez portal sportowefakty.wp.pl st. sierż. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

 

Zanim policja dotarła na miejsce zdarzenia, uczestnicy tzw. ustawki zdążyli się ulotnić z tego miejsca. Według pojawiających się w internecie komentarzy, uczestnikami starcia byli bojówkarze utożsamiający się z Resovią Rzeszów wspierani przez chuliganów JKS-u Jarosław oraz walczący z nimi pseudokibice Stali Rzeszów, Karpat Krosno oraz Stali Stalowa Wola.

 

CZYTAJ TEŻ: Krwawa akcja w Krakowie. Nowe informacje o sprawcach i ofierze [FOTO]

 

 

Źródło: Sportowefakty.wp.pl ; Twitter/@ziomek9mc

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze