Wielkie wydarzenie spowodowane koronawirusem [WIDEO]

Cały świat poza pojedynczymi państwami, powoli wraca do życia po strasznym okresie izolacji, kwarantanny i walki z pandemią. Pomimo, że chociażby w naszym kraju liczba zachorowań przekracza 300 osób dziennie to na próżno szukać tematu koronawirusa w mediach. 

 

 

Być może było to wynikiem trwającej przez ostatnie miesiące rywalizacji politycznej i zawirowań wokół wyborów prezydenckich, lecz patrząc obiektywnie, dziwić może niemal całkowite zniesienie obostrzeń pomimo utrzymującej się w Polsce niezwykle wysokiej liczby nowych przypadków. Niezwykle wysokiej jeśli popatrzymy na to ile dziennych zakażeń było stwierdzanych podczas wchodzenia w życie zakazu wstępów do lasu, jazdy w więcej niż 2 osoby, czy zamykania większości gałęzi gospodarki.

 

Dziś z wypowiedzi polityków można wnioskować jakoby koronawirus już nie istniał, jednak lekarze wciąż walczą o życia zarażonych w szpitalach.

Aby podziękować lekarzom, zdecydowano się w Korei Południowej na stworzenie niesamowitego show. Setki dronów uniosły się w powietrze i rozświetliły niebo, tworząc obrazki i napisy doceniające pracę medyków. Zobaczcie sami:

 

Niezwykły pokaz dronów

Niezwykły pokaz 300 dronów w podziękowaniu medykom za walkę z COVID-19 ?‍⚕️ ?

Gepostet von Toteraz am Montag, 13. Juli 2020

 

Źródło:

toteraz.pl

 

Komentarze

Komentarze