6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Wojsko w zasadzce gangsterów! Opublikowano nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Osoby pełniące obowiązki w służbach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo panujące w społeczeństwie muszą liczyć się z koniecznością narażania własnego zdrowia oraz życia. W niektórych częściach świata, doświadczają oni tego w sposób szczególny analogicznie do poziomu różnych występujących we współczesnych czasach zagrożeń. Potwierdzają to czasami też nagrania czy zdjęcia publikowane w internecie i mediach, a zarazem ukazujące z czym niejednokrotnie trzeba mierzyć się pełniąc służbę z bronią w ręku.

 

Sporo pracy mają w ostatnim czasie żołnierze i policjanci w Meksyku. Choć na terenie Ameryki Południowej pandemia koronawirusa szczególnie dała się we znaki, to jednak nie przeszkodziło to dalszym krwawym działaniom członków tamtejszych karteli.

 

CZYTAJ TEŻ: Zamach z użyciem karabinów i granatów [FOTO]

 

Jedno z wyjątkowych nagrań związanych z walką państwa prowadzoną przeciwko zorganizowanej przestępczości, zarejestrowane zostało w dniu 3 lipca Nuevo Laredo. Uchwycona sytuacja miała miejsce około godz. 3 w nocy. Wtedy to wojsko wpadło w zasadzkę członków jednego z karteli. Finalnie jednak, to żołnierze wyszli zwycięsko z wymiany ognia, jaka się wówczas wywiązała.

 

Przestępcy mieli przygotować krwawą akcję w sposób zorganizowany, jednak doznali dotkliwej porażki. Według informacji przekazanych przez meksykański rząd, życia nie stracił żaden wojskowych. Zabitych zostało natomiast 16 gangsterów.

 

Skonfiskowanych zostało 12 karabinów szturmowych. Wśród nich znajdować miały się też dwa karabiny snajperskie Barret .50 oraz osiem karabinów AR-15.

 

CZYTAJ TEŻ: Krwawy atak! Jest wielu zabitych w wyniku masakry…

 

 

Źródło: DailyMail.co.uk ; Streamable.com ; Online-mafia.pl

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze