Wybory prezydenckie! REKORDOWE poparcie Andrzeja Dudy w tych miastach…

Jak wiadomo niedawno Polacy mogli wybrać prezydenta na kolejną kadencję. Odbyła się druga tura, w której wzięli udział Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Wygrał ją Andrzej Duda zdobywając ponad 50% poparcia. Wiemy, gdzie otrzymał rekordowe poparcie. Będziecie w szoku!

W niedzielę Polacy wybrali swojego prezydenta na kolejną kadencję. Został nim Andrzej Duda. Otrzymał 51% poparcie przy prawie 70% frekwencji.

Znamy dwa miejsca, gdzie otrzymał prawie 100% poparcie. Będziecie w szoku!

Prawie wszyscy mieszkańcy Godziszowa zagłosowali na Andrzeja Dudę. Otrzymał on tam aż 95,24 %. głosów! Przy frekwencji prawie 80%.

Kolejnym miejscem jest Chrzanów gdzie otrzymał 94,36% głosów. Co ciekawe tam frekwencja wyniosła ponad 80%.

Przypomnijmy, że Andrzej Duda od razu po wynikach sondażowych postanowił skomentować swoją wygraną.

Wygrać wybory prezydenckie przy prawie 70 proc. to niebywała wiadomość. Dziękuję z całego serca wszystkim rodakom. Odwiedziłem wszystkie powiaty i widziałem się z moimi rodakami we wszystkich zakątkach Polski. Dziękuję wam za wszystkie głosy i te, które oceniały prowadzoną przeze mnie politykę pozytywnie i te krytyczne. One również były dla mnie bardzo ważne. Wskazaliście mi te obszary, którymi należy się zająć.

-powiedział Andrzej Duda.

Jeśli ktoś ma silne oparcie w domu, to może wygrać wszystko. Jest w stanie unieść największy trud. To jest ta moc, która płynie z miłości, z poczucia wspólnoty.

-dodał.

 

Źródło: popularne.pl

Foto: archiwum

Komentarze

Komentarze