19.7 C
Warszawa
piątek, 22 września, 2023

Wycelował bronią w kierunku policji, a po chwili już nie żył. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Stany Zjednoczone słyną z przepięknych krajobrazów, wolności, bogactwa, ale także z niezwykle brutalnej policji i dużej ilości przestępstw i strzelanin, wynikających zapewne z powszechnego dostępu do broni.

 

 

W takiej rzeczywistości, nie ma więc możliwości aby policjanci nie posiadali przy sobie broni, tak jak ma to miejsce np w Wielkiej Brytanii. Często w internecie pojawiają się niezwykle dramatyczne nagrania z interwencji służb. Niektóre z nich są ewidentnymi dowodami na zbyt dużą agresję policjantów, jednak większość z nich rzuca nowe światło na sprawy gdzie oskarżano policjantów o nieuzasadnione użycie broni.

 

 

Właśnie w tym celu – uzyskania pełnej przejrzystości działań policyjnych, bez niedomówień. Poniższe nagranie należy do tej drugiej grupy, pokazuje bowiem moment, w którym policjant strzela do człowieka który wycelował do funkcjonariusza z broni palnej. Postrzelony mężczyzna pada natychmiast na ziemię, a policjanci dokonują aresztowania. Kula utkwiła w jego klatce piersiowej i po jakimś czasie mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Wideo z akcji poniżej:

 

 

Źródła:

youtube.com

pacom.mil

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze