Wzruszające pożegnanie poległego policjanta [WIDEO]

Praca policjanta czy żołnierza jest niezwykle ciężka. Wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, zagrożeniem życia, a często towarzyszy jej krytyka i brak szacunku ze strony policjanta.

 

 

Oczywiście w wielu krajach policja rzeczywiście nie jest godna zaufania i dokonuje wielu okropnych rzeczy, a nawet w krajach gdzie służby działają odpowiednio znajdują się jednostki niegodne munduru.

 

Ta historia jest jednak o funkcjonariuszu, który poświęcił swoje życie na służbie i został zastrzelony przez przestępcę, którego próbował spacyfikować. Zapłacił najgorszą możliwą cenę, cenę własnego życia. Jego przyjaciele z pracy niezwykle go szanowali i uważali za świetnego człowieka i idealny przykład dobrego i oddanego pracy policjanta.

 

By upamiętnić go i oddać mu hołd postanowili zatańczyć na jego pożegnaniu „hakę”, czyli tradycyjny nowozelandzki taniec który może zarówno zagrzać do walki, jak i wyrazić szacunek dla jakiejś idei czy człowieka. Wzruszające nagranie owej „haki” można zobaczyć poniżej. Miejmy nadzieję, że jak najmniej ludzi będzie traciło życie z rąk przestępców.

 

 

Policjanci wykonują tradycyjny taniec haka na pogrzebie kolegi

Tak policjanci oddali hołd swojemu koledze. Zatańczyli tradycyjny taniec – hakę.

Gepostet von Toteraz am Samstag, 11. Juli 2020

 

Źródła:

toteraz.pl

pixabay.com

Komentarze

Komentarze