27.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Za „Dzień dobry” został zwyzywany od gwałcicieli przez czarnoskórą kobietę! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Stany Zjednoczone jak już wielokrotnie pisaliśmy, są niezwykle specyficznym państwem, w którym czasem dzieją się rzeczy, jakie nam nie są w stanie przejść przez myśl. 

 

 

W jednym z amerykańskich miast, w środku pięknego, słonecznego dnia, czarnoskóra kobieta przejeżdżała przez jedną z ulic, gdy przez okno samochodu dotarło do niej słowo „hello!”, czyli zwyczajne dzień dobry.

 

 

Z niewiadomych przyczyn kobieta nagle niezwykle się zbulwersowała i zawróciła samochodem, krzycząc już i przeklinając w kierunku mężczyzny w średnim wieku, który wypowiedział wspomniane słowo. Biały mężczyzna był nieco zszokowany nerwami kobiety i nie rozumiał w czym tkwi problem.

 

 

Afroamerykanka zaczęła mu więc agresywnie tłumaczyć, że dokonał on wobec niej molestowania słownego i zapewne chciałby ją zgwałcić, gdyż według niej słowo „hello” w tym przypadku było sposobem na zagadanie do ładnej kobiety i jednocześnie uprzedmiotowieniem jej. Mężczyzna nie mogąc tego zrozumieć, po usłyszeniu kolejnych inwektyw i gróźb iż kobieta „wie gdzie mieszka i jaki ma samochód” poprosił o pomoc sąsiadów, aby zadzwonili na policję.

 

Czarnoskóra kobieta jednak szybko odjechała, wyzywając inną kobietę która wstawiła się za sąsiadem, uważając że cała sytuacja to absurd. Zobaczcie nagranie sami:

 

 

https://www.facebook.com/934901420047982/videos/540032699949194

 

Źródła:

fb.com

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze