-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Zaskakująca riposta Premiera. Odpowiedział na wulgarny komentarz [FOTO]

Zobacz koniecznie

Premier Morawiecki opublikował wczoraj wpis z okazji święta policji na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na jednym z portali pewien chłopak odpisał komentarzem o treści „HWDP”, co potocznie ma wulgarne znaczenie i odnosi się właśnie do tej formacji mundurowej. Odpowiedział mu sam Premier Morawiecki.

 

„Drogi Młody Człowieku – zanim napiszesz coś takiego, zastanów się dwa razy, co by powiedziała Twoja mama, gdyby to zobaczyła. I policjant, który na pewno Ci kiedyś pomoże, gdy będziesz tego potrzebował” – pouczył internautę szef rządu. To jego odpowiedź na komentarz o treści „hdwp”. Hasło potocznie znane jako wulgarne i ubliżające policji.

 

To bardzo mądre przesłanie Prezesa rady ministrów. Kulturalnie odpowiedział na hejterski slogan, zapewne niezbyt przemyślany. Komentarz Morawieckiego zebrał wiele pozytywnych reakcji i tym samym skutecznie przekazał edukacyjne przesłanie dla młodych użytkowników mediów społecznościowych.

 

 

„Gdy stawką jest bezpieczeństwo i ludzkie życie – jesteście zawsze na miejscu. Od najmłodszego posterunkowego po doświadczonego inspektora.

Pomagacie i chronicie, narażając własne zdrowie, często poświęcając na pracę czas dla rodzin i przyjaciół. To nie tylko zawód – to służba drugiemu.” – pisał wczoraj Premier Morawiecki na swoim Facebooku. Tym samym polityk oddał cześć policjantom za ciężką codzienną służbę w dniu święta ich formacji mundurowej. W ubiegłym roku policja obchodziła swoje stulecie.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze