21.8 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Zaskakująca wypowiedź prowadzącego programu Mam Talent! [FOTO/WIDEO]

Zobacz koniecznie

Program Mam Talent to niesamowicie znana i lubiana na całym świecie formuła. Co prawda w naszym kraju straciła ona swoją popularność na przestrzeni ostatnich lat, a jej prowadzący dziś stał się trzecim najchętniej wybieranym kandydatem w pierwszej turze wyborów prezydenckich, lecz w innych państwach świata jak np Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia czy kraje azjatyckie nadal jest jednym z ulubionych show telewizyjnych.

 

 

To właśnie w Stanach Zjednoczonych Ameryki, tamtejsza odsłona programu, czyli „America’s Got Talent” często jest wykorzystywana do celów politycznych. Można tu przytoczyć występ artysty ucharakteryzowanego na prezydenta Donalda Trumpa, który mimo niewątpliwie dużego talentu, został wygwizdany jeszcze przed rozpoczęciem swojego występu przed kilkoma laty. WIDEO tutaj:

 

 

Dziś na ustach jest jednak czarnoskóry aktor i jednocześnie prowadzący programu – Terry Crews, który jest odpowiednikiem Marcina Prokopa i do niedawna Szymona Hołowni. W czasie dalej trwającej wielkiej dyskusji publicznej na temat systemowego rasizmu w USA, Terry postanowił załagodzić społeczne nastroje na Twitterze. Napisał on bowiem iż każdy kto jest dzieckiem bożym, jest dla niego bratem i siostrą, niezależnie od koloru skóry, ideologii, czy wyznania. Stwierdził też, że Amerykanie musza pilnować się aby nie przekształcić walki o równość dla czarnoskórych pod szyldem #blacklivesmatter, w ruch #blacklivesbetter, który mówiłby, że ludzie innej rasy niż czarna są gorsi.

 

 

 

Miejmy nadzieję, że Terry nie padnie ofiarą przesadzonej poprawności politycznej i nadal będzie mógł zabawiać miliony przed telewizorami jako prowadzący „Mam Talent”.

 

 

Źródła:

youtube/@America’s Got Talent

twitter/@terrycrews

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze