26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

ZASKAKUJĄCE słowa Anny Lewandowskiej! Te słowa powinien zapamiętać KAŻDY!

Zobacz koniecznie

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych osób w Polsce. Codziennie na jej temat rozpisuje się wiele znanych mediów. Teraz Lewandowska postanowiła wykorzystać swój rozgłos do przekazania czegoś ważnego. 

Annę Lewandowską zna już chyba każdy. Ostatnio jednak postanowiła zabrać głos w jednym z bardzo ważnych tematów. Wypowiedziała się bowiem na temat samoakceptacji.

Słucham różnych historii i przerażające jest to, jak kobiety siebie nie doceniają, jak nie potrafią być z siebie dumne, jak siebie nie lubią. O tym chciałabym coraz częściej mówić.

-napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Po pierwszym porodzie z Klarą uległam pewnej presji, chyba też swojej. Chciałam szybko dojść do formy, udowodnić sobie i innym, że jestem w stanie jako sportowiec wrócić do dyspozycji.

-dodała.

Ślepe podążanie za ideałem może nas zgubić. Moim celem jest motywowanie do tego, by być zdrowym i lepiej czuć się jutro, a nie wyłącznie fit sylwetka, która przemija. Wszyscy się zestarzejemy. Zrozumiałam to po dwójce dzieci. Wiem, że ideałów nie ma, że trzeba siebie kochać.

-stwierdziła.

Co sądzicie na temat jej słów? Zgadzacie się? Czy może macie zupełnie odmienne zdanie niż ona?

 

Źródło: o2.pl

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze