21.1 C
Warszawa
piątek, 17 maja, 2024

Zaskakujące! Wiemy, kim jest dziennikarz przepytujący Rafała Trzaskowskiego podczas debaty

Zobacz koniecznie

Jak ujawnił portal Życie Stolicy dziennikarz, który zadawał pytania Rafałowi Trzaskowskiemu podczas Areny Prezydenckiej to warszawski urzędnik.

 

6 lipca doszło w Polsce do bezprecedensowego zdarzenia. Zamiast jednej wspólnej debaty kandydatów na prezydenta odbyły się dwie, które w zasadzie były swego rodzaju spotkaniami z mediami. Andrzej Duda odpowiedzi na pytania udzielał w Końskich natomiast Rafał Trzaskowski w Lesznie.

 

Rafał Trzaskowski podczas swoich wystąpień musiał zmierzyć się z dziennikarskimi pytaniami. Jak ujawnił portal Życie Stolicy redakcję Najwyższego Czasu reprezentował Grzegorz Jakubowski, który jest warszawskim urzędnikiem. Pracuje on obecnie w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz w Biurze Administracji i Spraw Obywatelskich.

 

Jak podaje portal Życie Stolicy Grzegorz Jakubowski „zawsze występował w roli osoby bombardującej działania instytucji rządowych. Szczególnym celem jego ataków stała się Agencja Wywiadu oraz Centralne Biuro Antykorupcyjne, ze szczególnym upodobaniem kierownictwa służb specjalnych. Do grona jego informatorów należeli min. mjr Rober Terela. Nie do końca pozostają jasne jego relacje z płk Grzegorzem Małeckim i jego ludźmi. Jakubowski zawsze znajdował wsparcie wśród przeciwników rządów Zjednoczonej Prawicy lub osób czujących żal do tego środowiska”.

 

 

Według informacji portalu Życie Stolicy Jakubowski w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz zajmuje się ewidencją ludności. Obecnie próżno szukać go na Twitterze, gdyż stamtąd zniknęło jego konto. Piszę on natomiast podobno dla Gazety Finansowej pod pseudonimem Wiktor Kowalski.

 

Źródło: Życie Stolicy, Niezależna

Foto: Twitter

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze