-2.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Znany aktor kabaretowy załamany…. Prosi wszystkich fanów o pomoc!

Zobacz koniecznie

Chyba każdy z nas lubi oglądać skecze kabaretowe. Są takie kabarety, które porywają do łez ze śmiechu. Jednym z najzabawniejszych jest „kabaret Ani Mru Mru”. Słynie on m. in. ze skeczu pt. „chińska restauracja” czy „lokomotywa”. Nieraz mogliśmy dostać gęsiej skórki lub tzw. zablokowania szczęki w pozycji otwartej na skutek nieprzerwanego śmiania się. Cóż…kabaret jak kabaret, ale skecze nie byłyby tak zabawne gdyby nie aktorskie zdolności Marcina i Michała Wójcików. Dla dopełnienia całości jest jeszcze  Waldemar Wilkołek. Niestety los jednego z nich nie darzył sympatią, równą tej naszej.

 

 

Nie tak dawno temu na stronie serwisu „pomagam.pl” pojawiła się zbiórka, w której jeden z artystów prosi o wsparcie sympatyków w walce z nowotworem la matki swojego najmłodszego dziecka. Sama zbiórka zatytułowana jest następująco „Pomoc dla Jani”.

 

Aktor kabaretowy, Michał Wójcik w krótkim filmiku, który jest na stronie zbiórki prosi o natychmiastową pomoc. Jednocześnie sam deklaruje, że on pomagał przez całe swoje życie, jednak dziś on sam wyciąga rękę i prosi o nią. Nie daje za wygraną i wierzy, że rak to nie jest wyrok. Prosi o wpłaty, choćby symboliczne, bo czas jest na wagę złota.

 

 

Kwota, którą wyznaczyli sobie jest nie mała.

 

W poniższym linku znajdą państwo odnośnik do strony zbiórki:

https://pomagam.pl/pomocdlajani

 

 

Jesienią ubiegłego roku Michał Wójcik został tatą. Urodził mu się wtedy synek, a sam planował ze swoją partnerką ślub.

 

Do apelu przyłączyli się też  inni członkowie kabaretu Ani Mru Mru:

Kochani! Pomagamy! Tym razem Michałowi…Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno! Jesteście z nami?

– czytamy na facebook’owym funpage’u.

 

Źródło: onet.pl ; o2.pl ; pomagam.pl

Fot.: commons.wikimedia.org

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze