Znany polski dziennikarz ogłosił się prezydentem Polski! (WIDEO)

Kontrowersyjny i znany ze swoich bezkompromisowych wypowiedzi Mariusz Max Kolonko ogłosił się prezydentem Polski.

 

Mariusz Max Kolonko, który od 1988 r. mieszka w Stanach zjednoczonych i był tam korespondentem TVP oraz TVN dwukrotnie już chciał próbować swoich sił w wyborach. W październiku 2019 r. miał zamiar ubiegać się o mandat poselski natomiast w tym roku chciał startować w wyborach prezydenckich. W obu tych przypadkach dziennikarzowi nie udało się zarejestrować swoich komitetów.

 

Mimo tego nie zraził się on i ogłosił się prezydentem na antenie swojego You Tubowego kanału Max TV. Podczas swojego manifestu powiedział: „Zmuszali najlepsze córki i najlepszych synów narodu polskiego do emigracji z kraju. Tak stworzyliśmy Polonię, której liczebność przekracza liczebność tych, którzy w Polsce PRL zostali”.

 

„Mając to na uwadze, z dniem dzisiejszym czwartego dnia lipca roku pańskiego 2020, przychylając się do petycji narodu polskiego, obejmuję niniejszym urząd prezydenta Polski ad interim (tymczasowo – red.) do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich, dokonanych na drodze e-votingu przez naród wyposażony w karty do głosowania.” – kontynuował Mariusz Max Kolonko.

 

 

Były korespondent telewizyjny uważa, iż tegoroczne wybory prezydenckie są nielegalne. W swoich wypowiedziach stwierdzał, iż ma zamiar rozliczyć za nie konkretnych polityków. Sposób w jaki chciałby to rzekomo zrobić, jak zwykle w jego przypadku jest kontrowersyjny. „Więzienia jednak są drogie, to my za nie płacimy. Więc ja mam taki pomysł. Trzeba ich wysłać do obozów pracy. Obozy pracy, tak jak Hitler zrobił obozy pracy dla Polaków, to my zrobimy obozy pracy dla Polaków, ale to nie są Polacy, to są ciule, złodzieje”.

 

Źródło: Radio Zet, Do Rzeczy

Foto: You Tube/ Max Kolonko – Max TV (zrzut ekranu)

 

Komentarze

Komentarze