Arkadiusz Milik zmieni ligę? Jeden z europejskich gigantów jest nim zainteresowany

Saga transferowa Arkadiusza Milika jest wciąż kontynuowana. Jak poinformował włoski dziennik „Tuttosport” polski napastnik porozumiał się z Atletico Madryt w sprawie zmiany barw klubowych.

 

O zmianie klubu przez Arkadiusza Milika mówi się już od dłuższego czasu. Podczas zimowego okienka transferowego poruszany był temat Tottenahmu. Wszystko wskazuje na to, że Polak się tam jednak nie znajdzie. Następnie wielu dziennikarzy informowało, że zainteresowanie napastnikiem reprezentacji Polski wykazuje Juventus.

 

Mimo zmiany na stanowisku trenera w Starej Damie działacze klubu z Turynu wciąż chcą sprowadzić do siebie Arkadiusza Milika. Rozmowy trwają od dłuższego czasu, lecz podpisu pod kontraktem wciąż brak. W związku z tym, jak poinformował dziennikarz „Tuttosport” Raffaele Auriemma do gry o polskiego napastnika włączyło się Atletico Madryt.

 

Według włoskiego redaktora Milik miał zawrzeć z klubem z Hiszpanii umowę słowną. Na jej mocy, jeśli gracz Napoli nie podpisałby kontraktu z Juventusem to miałby przejść do rozmów z Atletico.

 

W każdym bądź razie zmiana barw klubowych przez Milika w tym okienku transferowym jest w zasadzie nieunikniona. Polak nie porozumiał się z Napoli w sprawie przedłużenia kontraktu, który wygasa w przyszłym roku. Wobec tego klub z południa Włoch będzie chciał wytransferować w najbliższym czasie Milika, by cokolwiek jeszcze na nim zarobić.

 

Źródło: TVP Sport

Foto: Twitter/ TranSpurs

 

Komentarze

Komentarze