18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Rozróba między Polakami a Ukraińcami! W ruch poszły ostre narzędzia. Niestety są ranni [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do krwawego starcia pomiędzy kilkudziesięcioma osobami doszło nieopodal Kutna na terenie województwa łódzkiego. W rejonie ulicy Kutnowskiej w miejscowości Krośniewice wywiązała się rozróba pomiędzy Polakami i przedstawicielami innej narodowości. W sieci udostępniono nagranie zarejestrowane w czasie tego incydentu. O sprawie poinformował m.in. portal PanoramaKutna.pl.

 

Według lokalnych mediów w zajściu brali udział Polacy oraz Ukraińcy. W tej bijatyce niestety nie zabrakło osób, które zostały ranne, dlatego na miejsce oprócz radiowozów skierowano też pogotowie ratunkowe. Policja miała nie zdołać dotrzeć na miejsce na czas, jednak funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ustalenie szczegółów weekendowego starcia w centrum Krośniewic.

 

W sobotę około godziny 22 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Krośniewice w centrum miasta doszło do konfliktu pomiędzy dużą grupą osób.

– Powiedziała w rozmowie z PanoramaKutna.pl mł. asp. Justyna Filipczak z kutnowskiej policji.

 

Według nieoficjalnych informacji pojawiających się w internecie, niektórzy z uczestników zajścia używali maczet. Zdaniem przedstawicieli miejscowego środowiska narodowców, agresywne zachowania Ukraińców to w tym regionie szerszy i poważniejszy problem.

 

 

 

Źródło: PanoramaKutna.pl ; Pantarhei24.com ; Twitter/@Kris77Tany

Fot.: Facebook/@policjaat997

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze