-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

To nagranie z Bejrutu dobitnie pokazało siłę wybuchu. Wstrząsający widok… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Pomoc do zniszczonego po eksplozji w porcie Bejrutu wciąż dociera od organizacji z różnych stron świata, w tym również z Polski. Według niektórych skutki wybuchu cofnęły rozwój libańskiej stolicy o nawet kilkadziesiąt lat. Tymczasem udostępniane i pojawiające się na portalach internetowych nagrania oraz fotografie z dnia, kiedy doszło do tragedii wywołują szok i przerażenie internautów.

 

W wyniku wybuchu w Bejrucie życie stracić miało ponad 170 ludzi, a kolejne tysiące poszkodowanych zostały ranne. Wstrząsające jest to, że wystarczyło kilka minut, aby zakończyło się życie tak wielu ludzi, a mnóstwo osób mieszkających w tym mieście straciło spory dorobek życia.

 

Jedno z nagrań, które dobitnie ukazuje jak ogromnych rozmiarów była to tragedia, ukazało się nieco później niż doszło do eksplozji w porcie. Materiał ten jest dość dobrej jakości, a dodatkowo moment wybuchu został udostępniony również w wersji slow motion.

 

Nagranie zostało opublikowane m.in. na platformie YouTube i udostępnione w dalszej kolejności przez różne portale w sieci. Oglądając je można sobie w większym stopniu uświadomić jak wiele pochłonął wybuch saletry amonowej składowanej w tamtejszym porcie.

 

 

 

 

Źródło: YouTube/Allan reed

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze